Najpopularniejsi producenci okien dachowych

Doświetlenie poddasza jest niezbędne, jeśli myślimy o jego aranżacji i stworzeniu dodatkowych pokoi. Wybrane okna powinny być wygodne w użytkowaniu i gwarantować optymalne nasłonecznienie wnętrz. Ponieważ każdy dom ma inną budowę dachu i metraż poddasza, wymaga opracowania indywidualnego rozmieszczenia i doboru okien. Na początku warto wstępnie wybrać jeden z podstawowych rodzajów: uchylne, uchylno-obrotowe lub obrotowe. Istotna będzie także decyzja dotycząca producenta – dobrze więc poznać największe firmy zajmujące się wykonywaniem okien połaciowych oraz szczegóły ich oferty.

Velux
– to renomowana firma posiadająca bogatą ofertę okien, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że szybko znajdziemy model odpowiadający naszym potrzebom. W przypadku okien połaciowych narażonych na intensywne działanie promieni słonecznych oraz opady deszczu i śniegu istotna jest jakość wykorzystanych przy produkcji materiałów. Marka Velux spełnia wszelkie normy jakościowe oraz posiada wymagane certyfikaty dla swoich produktów, dlatego nie musimy martwić się o ich trwałość.

Fakro
– to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm produkujących okna. W swojej ofercie ma pełną gamę produktów przeznaczonych do montażu na poddaszach: modele obrotowe, uchylno-obrotowe, uchylne oraz niestandardowe. Wielu klientów ceni przede wszystkim jakość produktów Fakro – odznaczają się one bardzo dobrą izolacją termiczną i akustyczną, co jest istotne w przypadku okien dachowych.

OptiLight
– to młoda firma, która może być szczerzej nieznana osobom planującym budowę domu, ale warto zapoznać się z jej ofertą. Szczególnie interesujące są okna uchylne przeznaczone na poddasza i zapewniające dobre nasłonecznienie wnętrz. Dobra jakość produktów sprawia, że OptiLight zyskuje coraz większa popularność i klienci nie mają oporów, by zrezygnować z bardziej znanych firm na jej korzyść. Warto wspomnieć, że jakość nie idzie w tym przypadku w parze z wygórowaną ceną.

Okpol
– to kolejna firma, która swoim klientom proponuje szeroki wybór okien dachowych: uchylnych, uchylno-obrotowych i obrotowych. Dzięki temu dobierzemy rozwiązanie praktycznie do każdego wnętrza i specyfiki poddasza. Firmę wyróżniają zastosowane technologie zapewniające dużą energooszczędność oraz wysoki poziom izolacji akustycznej – to propozycje dla wymagających klientów, którzy oczekują dodatkowych korzyści wykraczających poza standardowe właściwości okien. Okopol to duża firma i proces produkcji jest w dużym stopniu zautomatyzowany, co przekłada się na korzystne ceny produktów.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 801 269 874

E-mail: kontakt@gfcgroup.pl

Adres: ul. Uniwersytecka 18, Katowice

Poradnik na temat doboru odpowiednich rolet okiennych oraz wskazówki dotyczące wyboru okien dachowych. Zapraszamy!